Ferdinand Küss
(Wien 1800-1886 Pörtschach)
Obststillleben, signiert F. Küss, Öl auf Leinwand auf Karton, 25,5 x 32 cm, gerahmt,(Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
07.03.2023 - 15:05
- Dosažená cena: **
EUR 3.390,-
EUR 1.600,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Ferdinand Küss
(Wien 1800-1886 Pörtschach)
Aukce: | Obrazy 19. století |
Datum: | 07.03.2023 - 15:05 |
Prohlídka: | 25.02. - 07.03.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)