Leopold Heinrich Vöscher
(Wien 1830-1877)
Hirtin am Gebirgsbach, im Hintergrund die Brenta-Gruppe, signiert, datiert L. Vöscher München 1869, Öl auf Leinwand,42 x 52 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
07.03.2023 - 16:07
- Dosažená cena: **
EUR 3.108,-
EUR 2.200,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Leopold Heinrich Vöscher
(Wien 1830-1877)
Aukce: | Obrazy 19. století |
Datum: | 07.03.2023 - 16:07 |
Prohlídka: | 25.02. - 07.03.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)