Moritz Müller
(München 1841-1899)
Setter und auffliegende Fasane, signiert, datiert M. Müller München 1891, Öl auf Leinwand, 50 x 40 cm, gerahmt,(Rei)
Gegenstück zu Los 158.
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
07.03.2023 - 16:18
- Dosažená cena: **
EUR 4.238,-
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Moritz Müller
(München 1841-1899)
Gegenstück zu Los 158.
Aukce: | Obrazy 19. století |
Datum: | 07.03.2023 - 16:18 |
Prohlídka: | 25.02. - 07.03.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)