Ludwig Willroider
(Villach 1845-1910 Bernried)
Herbstlandschaft, rückseitig Nachlass-Stempel Ludwig Willroider, Öl auf Holz, 33,5 x 48,5 cm, gerahmt, (JP)
Expert: Johanna Plank, MA
Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501
johanna.plank@dorotheum.at
07.03.2023 - 16:50
- Dosažená cena: **
EUR 3.108,-
EUR 2.200,- do EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-
Ludwig Willroider
(Villach 1845-1910 Bernried)
Expert: Johanna Plank, MA
Johanna Plank, MA
+43-1-515 60-501
johanna.plank@dorotheum.at
Aukce: | Obrazy 19. století |
Datum: | 07.03.2023 - 16:50 |
Prohlídka: | 25.02. - 07.03.2023 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Položky z jiných aukcí
- Arnulf Rainer *
- Umfangreiche Sammlung aus der Serie „Cris de Paris“, Meissen 18. Jh.
- */gestempelt - Sammlung Malaysia,
- BOTHO NICKEL Ohrgehänge