Čís. položky 156

Utagawa Toyokuni I (Edo 1769-1825),

Utagawa Toyokuni I (Edo 1769-1825), - Asijské umění

Matsumoto Koshiro, nishikie, signiert: Toyokuni ga, Verleger: Oyama Hangoro, kiwame Signatursiegel, fleckig und etwas knitterfaltig, unteres Eck beschädigt, entlang der Umfassungslinien beschnitten, Utagawa Toyokuni I (1769- 1825),Matsumoto Koshiro, nishiki-e, signed: Toyokuni ga, publisher: Oyama Hangoro, kiwame censor seal, stained and creases, bottom lower corner a little damaged, trimmed margins, 36,3 x 24 cm,(CT)

16.02.2023 - 15:25

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Asijské umění
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.02.2023 - 15:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online