Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034443/0008

Österreichische Schule des 17. Jahrhunderts

Die Hl. Anna mit dem Hl. Joachim unterrichtet die kleine Hl. Maria, Öl auf Leinwand, Farbfehlstellen, ca. 63 x 45 cm, Goldstuckrahmen, dieser beschädigt Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.05.2017 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 18.05.2017 - 15:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.05. - 18.05.2017