Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035056/0006

Maler des 20. Jahrhundert

Stillleben mit Geige, undeutlich signiert unten rechts, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 71 cm

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

18.05.2017 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Maler des 20. Jahrhundert

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 18.05.2017 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.05. - 18.05.2017