Čís. položky 76

Klappmesser - Navaja,

Klappmesser - Navaja, - Starožitné zbraně

Spanien, 19. Jh., 20 cm lange Klinge mit Rückenschneide, floral geätzt, gestempelt 'Dubost St. Joanis', Griffstück mit Messingauflage und Beingriffschalen, ganze Länge ca. 42 cm, gebraucht, (He)

Expert: Karl Hellmer Karl Hellmer
+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

06.03.2023 - 15:38

Dosažená cena: **
EUR 286,-
Vyvolávací cena:

Klappmesser - Navaja,

+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitné zbraně
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.03.2023 - 15:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 22.02. - 06.03.2023

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.