Čís. položky 139-116275/0030

J. C. Klinkosch - Wiener Silber Vorlger,

J. C. Klinkosch - Wiener Silber Vorlger, - Starožitnosti

Silber, Länge 21 cm, Gewicht 90 g, Meisterzeichen J. C. K. = J. C. Klinkosch, Wiener Dianakopfpunze 1872 - 1922, Gebrauchsspuren, (Sc)

20.03.2023 - 10:49

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.03.2023 - 10:49
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online