Brillantdamenring
Weißgold 585, Brillanten und ein Altschliffbrillant, zus. ca.1,30 ct, RW 50, 7,4 g øG7
22.05.2017 - 16:51
- Vyvolávací cena:
EUR 750,-
Brillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.05.2017 - 16:51 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 16.05. - 22.05.2017 |