Oskar Laske
(Czernowitz 1874-1951 Wien) "Tunis", Farblithografie, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst, im Druck signiert, betitelt, Steingröße 28 x 22 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
22.03.2023 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.03.2023 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: