Friedrich Frank
(Frankenmarkt 1871-1945 Werfenweng, Studium an der Akademie d. Bild. Künste Wien) Innenhof/Wachau, handsigniert Friedrich Frank, Aquarell auf Papier, mit Deckweiß gehöhe, Bildausschnitt 14 x 11,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
17.04.2023 - 15:18
- Vyvolávací cena:
Friedrich Frank
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 17.04.2023 - 15:18 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-