Čís. položky 28

Thomas Draschan, „Woman“

Thomas Draschan, „Woman“ - Charitativní aukce umění ve prospěch organizace TwoWings "Uvolnění lidského potenciálu

2016, Fotografischer Archivprint auf Papier, gerahmt, signiert & nummeriert, Limited Edition 1/5, 60 x 42 cm

24.03.2023 - 17:14

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Thomas Draschan, „Woman“

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce umění ve prospěch organizace TwoWings "Uvolnění lidského potenciálu
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.03.2023 - 17:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.03. - 23.03.2023