Čís. položky 64

Richard Jurtitsch, „Rosen“

Richard Jurtitsch, „Rosen“ - Charitativní aukce umění ve prospěch organizace TwoWings "Uvolnění lidského potenciálu

2020, Öl auf Baumwolle, rückwärts signiert, 60 x 60 cm auf 4,5 cm Keilrahmen

24.03.2023 - 17:32

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Richard Jurtitsch, „Rosen“

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Charitativní aukce umění ve prospěch organizace TwoWings "Uvolnění lidského potenciálu
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.03.2023 - 17:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.03. - 23.03.2023