Luis Runggaldier
(Südtirol 1894-1975) Blumen Stillleben, signiert: L. Rungg., um 1920/30, Aquarell auf Papier, ca. 61 x 42,5 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.03.2023 - 15:09
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Luis Runggaldier
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.03.2023 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |