George Majewicz *
(Polkowitz 1897-1973 Münchberg /Berlin) Büffel und Löwe in der Savanne, signiert: G. Majewicz, ortsbezeichnet und datiert: Tanganjika (19)62, Öl auf Leinwand ca. 70 x 100,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
28.03.2023 - 15:38
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
George Majewicz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 28.03.2023 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,-