Oskar Laske
(Czernowitz 1874-1951 Wien), betitelt "Sultan im Harem", monogrammiert "OL", Aquarellskizze auf Papier ca. 11 x 22 cm, , passepartout, verglast, gerahmt, wellig, fleckig
27.03.2023 - 10:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 27.03.2023 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |