Čís. položky 138-079450/0019

Rudolf Bém *

(Ráb¡n 1874-1955 Susice) Am Bauernhof, signiert mit dem Pseudonym Vr. Hlava, datiert 1923, Öl auf Leinwand, 87 x 120 cm, gerahmt, (AMR)

04.04.2023 - 10:08

Vyvolávací cena:

Rudolf Bém *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.04.2023 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum