Altschliffbrillantsolitärcollier ca. 0,30 ct
Gold Weißgold 585, Länge ca. 42 cm, 5,6 gøg6 Pre-owned
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
11.04.2023 - 15:02
- Dosažená cena: **
EUR 552,-
- Cena:
EUR 552,-
Expert: Michael Kittenberger
Michael Kittenberger
01/515 60-276
pfand@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitKlenoty | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 11.04.2023 - 15:02 |