Constantin Damianos *
(Wien 1869-1953 Graz), betitelt "Dürnstein", signiert u. datiert "C. Damianos, 8.3.32", Aquarell auf Papier, ca. 30 x 23,5 cm, verglast, gerahmt
11.04.2023 - 10:25
- Vyvolávací cena:
Constantin Damianos *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, nábytek a technika |
Datum: | 11.04.2023 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |