Čís. položky 194-027210/0003

Wilf Schlitt

(Prince George, Kanada 1960 geb.) Wolf und Maultierhirsch in tiefverschneiter Landschaft, signiert: Wilf Schlitt, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 66,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

25.04.2023 - 15:18

Vyvolávací cena:

Wilf Schlitt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.04.2023 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online