Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) zugeschrieben/attributed Wiesenblumen in einem Krug, Gouache auf Papier, ca. 60 x 48 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt (SLS) Ruf 1.500
Provenienz: Helene Schleiss, Gmunden; Privatsammlung, Oberösterreich
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
30.05.2023 - 15:08
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Ernst Huber *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 30.05.2023 - 15:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.300,-