Hans Fronius *, 2 Bilder:
(Sarajewo 1903-1988 Wien) A) König Lear, handsigniert: Hans Fronius, datiert: (19)71, betitelt, Lithographie auf Papier, ca. 76 x 53 cm, verglast, gerahmt; B) Prometheus, handsigniert: Hans Fronius, datiert: (19)69, betitelt, Lithographie, ca. 53 x 65 cm, verglast, gerahmt (2)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.06.2023 - 11:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *, 2 Bilder:
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.06.2023 - 11:14 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-