Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Harlekin, signiert: Paul Flora, gewidmet, Bleistift und Buntestift auf Papier, ca. 14,8 x 10,5 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.06.2023 - 11:33
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Paul Flora *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.06.2023 - 11:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: