Roger Gressl
(St. Pölten 1959 geb.) Ohne Titel, signiert: Roger Gressl, datiert: (19)99, Acryl mit Collage auf Leinwand, ca. 150 x 70 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.06.2023 - 11:36
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Roger Gressl
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 13.06.2023 - 11:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: