Čís. položky 194-027195/0097 -

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Obrazy

(Wien 1930-2015) Im Bett (Die große Nana), handsigniert: Ernst Fuchs, nummeriert: 14/20, bezeichnet: E. A. (épreuve d'artiste - Künstlerexemplar) von zwei Platten 2. Zustand, 1972, Radierung mit Aquatinta in Farbe auf Velin von BFK Rives, Druckplattengröße ca. 66 x 50,5 cm, Blattgröße ca. 90,3 x 63,5 cm, gedruckt bei Fischer, Wien, WVZ Weis/Fuchs 182 I

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.06.2023 - 11:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.06.2023 - 11:41
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.