Čís. položky 138-081000/0001

Künstler 19. Jahrhundert

Jagdstillleben mit erlegtem Vogelwild in barocker Manier, Aquarell auf Papier auf Unterlage montiert und beschnitten, 55 x 41 cm, gerahmt, beschädigt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.06.2023 - 10:42

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Mistrovské kresby, grafiky do roku 1900, akvarely a miniatury
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.06.2023 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online