Altschliffbrillant Saphirring
Gold/Weißgold 750, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, RW 54, 8 g, Saphire tlw. mit OberflächenmerkmalenøG7
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
20.06.2023 - 15:02
- Vyvolávací cena:
Altschliffbrillant Saphirring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.06.2023 - 15:02 |
Místo konání aukce: | Linz |