Čís. položky 138-080244/0107

Künstler 20. Jahrhundert

Verschiedene Ansichten aus Graz, u. a. "Das Werden des Grazer Landhauses", verso betitelt, Aquarell auf Papier,22 x 16 cm, gerahmt, (7) (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

17.07.2023 - 10:33

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.07.2023 - 10:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.