Čís. položky 194-027171/0014

Richard Mravik

(Novezanky 1972 geb., tätig in Kanada) Luchs in Winterlandschaft, siginert: Richard Mravik, datiert: 1994, Öl auf Leinwand, ca. 49,5 x 50 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

03.10.2023 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Richard Mravik

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.10.2023 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online