Čís. položky 195-040940/0003

Fritz Silberbauer *

(Leibnitz 1883-1974 Graz) Zwei Plakatentwürfe: 15. Februar/Künstlerfest Secession im Conservatorium, jeweils monogrammiert: SIL (1-mal oberhalb und 1-mal unterhalb der Darstellung), Aquarell auf festem Papier, ca. 48 x 30 cm, lose, etwas verschmutzt und stockfleckig, Knickspuren

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

30.11.2023 - 10:27

Vyvolávací cena:

Fritz Silberbauer *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.11.2023 - 10:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online