Čís. položky 195-040997/0001

Karl Hartwig Kaltner *

(Salzburg 1959 geb.) Ohne Titel, signiert und datiert rückseitig auf der Leinwand: K. H. KALTNER Sbg. 1998, Öl, wohl mit Goldstaub, Collage auf Jute, ca. 60,5 x 60 cm, leicht beschädigter Leistenrahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

30.11.2023 - 10:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Hartwig Kaltner *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Obrázky a grafika ze všech období
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.11.2023 - 10:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online