Čís. položky 194-027649/0001

Klaes Molenaer Umkreis/circle

(1630-1676) Flusslandschaft mit Ruine, Öl auf Eichenholz, ca. 25,5 x 34 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.12.2023 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Klaes Molenaer Umkreis/circle

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.12.2023 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online