Čís. položky 138-077918/0004

Eduard Veith zugeschrieben/attributed

(1856-1925) "Aufstieg zum Mont Blanc", verso auf Etikett betitelt, Signaturstempel E. Veith Wien, Aquarell auf Papier, 28 x 20 cm, Passep., gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

28.12.2023 - 15:10

Cena:

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.12.2023 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum