Čís. položky 138-079896/0003

O. Müller um 1900

Dirndl, signiert O. Müller, Öl auf Karton, ca. 28 x 21 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.12.2023 - 15:05

Cena:
EUR 550,-

O. Müller um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.12.2023 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum