Čís. položky 138-077300/0001

Ludovic Bassarab

(Galati 1868-1933 Bukarest) Ochsenkarren in weiter Flusslandschaft, signiert Bassarab, Öl auf Karton, 23 x 30 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.12.2023 - 15:08

Cena:
EUR 2.070,-

Ludovic Bassarab

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.12.2023 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum