Čís. položky 145-052955/0014

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillanten u. Diamantrauten, 2,2 g, RW 53øg2

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

07.12.2023 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 420,-
Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,30 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.12.2023 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2023