Čís. položky 138-083863/0001

Rosa Schweninger

(Wien 1849-1918) Maria und das Christkind in der Krippe, signiert Rosa Schweninger, Aquarell auf Papier, 21 x 24 cm, auf Unterlage fixiert, ohne Rahmen, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19.12.2023 - 11:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rosa Schweninger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Fotografie - Vánoční aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.12.2023 - 11:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online