Čís. položky 145-052523/0002

Brillant Manschettenknöpfe zus. ca. 0,50 ct

Gold 750, 15 g, Etui bezeichnet Habanøg15

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

28.12.2023 - 15:54

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.12.2023 - 15:54
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.12. - 27.12.2023