Čís. položky 195-041569/0032

Tänzerin, Schaubach Kunst, Thüringen, um 1940/50

Porzellan, weiß, glasiert, grüne Marke, Höhe ca. 38,5 cm, Gebrauchsspuren, linke Hand restauriert

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

27.12.2023 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Porcelán, sklo a sběratelské předměty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.12.2023 - 15:01
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online