Čís. položky 110-024189/0005

Heinrich Krause *

(Rodaun bei Wien 1885-1983 Wien) Rosen in Vase, signiert Krause, Öl auf Leinwand, 47 x 39 cm, gerahmt,

18.12.2023 - 10:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinrich Krause *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.12.2023 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online