Čís. položky 138-068301/0001 -

Hugo Darnaut

(Dessau 1851-1937 Merkenstein)"Motiv bei Plankenberg", rückseitig alt betitelt, signiert H. Darnaut, Öl auf Leinwand, 65,5 x 87 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.02.2024 - 15:00

Cena:
EUR 5.920,-

Hugo Darnaut

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 27.02.2024 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum