Čís. položky 138-080405/0002

Johann Baptist Weiss

Johann Baptist Weiss - Bilder

(München 1812-1879) Stürmische See mit Fischern, signiert (ligiert) JWeiss, Öl auf Leinwand, 51 x 70,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.03.2024 - 15:01

Cena:
EUR 2.480,-

Johann Baptist Weiss

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 28.03.2024 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum