Čís. položky 145-042529/0005

Diamant Kulturperlenbrosche

Diamant Kulturperlenbrosche - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 1,20 ct, österr. Amtspunze 1922-1925, 7,4 g, Etuiøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

07.12.2016 - 16:02

Vyvolávací cena:

Diamant Kulturperlenbrosche

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 07.12.2016 - 16:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2016