Čís. položky 145-041522/0001

Diamantbrosche zus. ca. 1,65 ct

Diamantbrosche zus. ca. 1,65 ct - Klenoty

Platin 950, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,65 ct, Achtkantdiamanten zus. ca. 1 ct 9,6 g, Arbeit 1. Drittel 20. Jh. in EtuiøP9

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

07.12.2016 - 16:15

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 07.12.2016 - 16:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2016