Čís. položky 145-042331/0014

Halbperlenbrosche

Halbperlenbrosche - Klenoty

Gold 585, feinvergoldet, tlw. emailliert, Arbeit, 2. Hälfte 19. Jh., 2,6 g, in Etuiøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

07.12.2016 - 16:33

Vyvolávací cena:

Halbperlenbrosche

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 07.12.2016 - 16:33
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2016