Čís. položky 145-053225/0003

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 1,20 ct

Weißgold 585, Platin 950, 2,4 g, RW 57øg2

Expert: Günter Eichberger, Mst. Günter Eichberger, Mst.
+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

29.02.2024 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 1.170,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-368

watches@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.02.2024 - 15:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 28.02.2024