Čís. položky 110-024372/0003 +

Hans Enzinger *

(Krummnußbaum 1889-1972 Baden), K u. K Militärszene, signiert "Hans Enzinger", Öl auf Sperrholz, ca. 8,5 x 12 cm, gerahmt

26.02.2024 - 10:39

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Hans Enzinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění, starožitnosti, nábytek a technika
Typ aukce: Online aukce
Datum: 26.02.2024 - 10:39
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online