Čís. položky 145-052313/0004

Altschliffbrillant Solitär Ring ca. 0,90 ct

Gold 585, 23,8 g, RW 60øg24

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

15.03.2024 - 13:07

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Gold 585, 23,8 g, RW 60øg24

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 15.03.2024 - 13:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online