Čís. položky 145-052536/0002

Altschliffdiamant Ring zus. ca. 0,90 ct

Gold 750, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3,1 g RW 53øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

15.03.2024 - 13:13

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 15.03.2024 - 13:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online